Kupić czy wypożyczyć box?

Wypożyczalnia bagażników dachowych Warszawa, Wołomin, Legionowo i okolice
Dodano: 2017-11-09
Dodał: admin
Udostępnij:
Kupić czy wypożyczyć box?

Okres zimowy to czas, kiedy wielu z nas planuje wyjazd w góry, na narty lub po prostu na urlop. Większość urlopowiczów myśli, że wystarczy zorganizować podróż, wynająć pokój w hotelu i zadbać o odpowiedni stan sprzętu narciarskiego. Wbrew pozorom, to jednak nie wszystko! Musimy bowiem zadbać także o zmieszczenie do naszego samochodu wszystkich pasażerów, sprzętu, no i oczywiście bagaży. Niemożliwe? Nie dla posiadaczy boxu dachowego!

Box dachowy – czym jest i jak może Ci pomóc w organizacji udanego wyjazdu na urlop?

Box dachowy to niezwykle funkcjonalny wynalazek, który daje Ci dodatkową przestrzeń w samochodzie. To do Ciebie należy decyzja na co ją przeznaczyć. Możesz w nim bowiem umieścić zarówno sprzęt narciarski, akcesoria, jak i ubrania oraz inne przedmioty codziennego użytku, które nie mieszczą się w bagażniku Twojego auta. Dzięki posiadaniu boxu dachowego nie będziesz już musiał nigdy wybierać, co zabrać ze sobą na urlop, a z czego zrezygnować. Box dachowy z pewnością docenią więc zarówno Panowie, jak i Panie, których wyobraźni w końcu nie będzie ograniczała pojemność bagażnika. Dzięki boxowi dachowemu zabierzesz ze sobą wszystko to, co uważasz za przydatne. To do Ciebie należy wybór!

Podróżuj wygodnie i bez obaw o zniszczenie Twoich rzeczy

Jak wiele razy zdarzyło Ci się ulokować bagaże, które nie zmieściły się do bagażnika, na tylnich siedzeniach samochodu? Z pewnością doskonale zdajesz sobie więc sprawę, że takie rozwiązanie nie jest ani wygodne, ani bezpieczne dla Twoich rzeczy. W trakcie jazdy mogą one bowiem przeszkadzać innym pasażerom lub, co gorsze, ulec uszkodzeniu i zniszczeniu. Takich problemów nie będziesz miał, jeśli zdecydujesz się na box dachowy. Wszystkie umieszczone w nim przedmioty będą bezpieczne i nie będą utrudniały podróży ani Tobie, ani Twoim pasażerom. Z boxem dachowym nawet najdłuższa podróż będzie wygodna i bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bagażów.

Box dachowy – kupić czy może wypożyczyć?

To tylko niektóre zalety, jakie box dachowy gwarantuje swoim posiadaczom. Jednak, tak jak wszystkie nowoczesne rozwiązania, tak i box dachowy posiada swoje wady. Należy do nich przede wszystkim konieczność jego przechowywania poza sezonem urlopowym. Nie ukrywajmy bowiem, box dachowy to sprzęt dość sporych rozmiarów i nie każdy ma odpowiednio dużo wolnego miejsca, aby go w nim trzymać.

Kolejną wadą jest dość wysoka cena. Koszt zakupu boxu dachowego nie należy bowiem do najmniejszych i za dobry model trzeba zapłacić 1800 - 2600 zł, ale są też znacznie droższe. Nie każdy z nas dysponuje taką kwotą i ma możliwość jego zakupu. Czy z powodu wysokiej ceny i braku miejsca musisz więc rezygnować z tego praktycznego rozwiązania? Wcale nie!

Doskonałą alternatywą jest bowiem wypożyczenie boxu dachowego.

Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz miał problemu z jego przechowywaniem, a i sam koszt jego wynajmu będzie praktycznie nieodczuwalny dla Twojego portfela. Dla porównania: zakup boxu dachowego o długości ok. 2 m to wydatek około 2200 zł. Takie sam box dachowy na dwa tygodnie wypożyczysz już za kwotę 250 zł.

Opłaca się? Zdecydowanie tak!

Pamiętaj także, że jeśli planujesz korzystać z boxu dachowego raz do roku, to za cenę zakupu nowego możesz korzystać z usług wypożyczalni przez prawie 9 lat.

Wypożyczenie boxu dachowego to także doskonała opcja dla tych osób, które nie są do końca przekonane, czy takie rozwiązanie się u nich sprawdzi, nie chcą więc inwestować w nie dużych pieniędzy. Możliwość jego wypożyczenia pozwoli Ci bowiem korzystać z jego funkcjonalności bez ryzyka oraz nadmiernego obciążenia domowego budżetu.

Jeśli box dachowy zaciekawił Cię i chcesz wypróbować to praktyczne rozwiązanie, już dziś masz taką możliwość! Wypożyczalnia boksów dachowych Warszawa to sprawdzone miejsce, którego szczegółową ofertę wynajmu boxów dachowych znajdziesz tutaj: OFERTA WYPOŻYCZALNI BOXÓW.

Nasze boxy wypożyczamy na terenie Warszawy, Wołomina, Legionowa i okolic.