Kupić czy wypożyczyć box?

Wypożyczalnia bagażników dachowych Warszawa, Wołomin, Legionowo i okolice
Dodano: 2017-11-09
Dodał: admin
Udostępnij:
Kupić czy wypożyczyć box?

Okres zimowy to czas, kiedy wielu z nas planuje wyjazd w góry, na narty lub po prostu na urlop. Większość urlopowiczów myśli, że wystarczy zorganizować podróż, wynająć pokój w hotelu i zadbać o odpowiedni stan sprzętu narciarskiego. Wbrew pozorom, to jednak nie wszystko! Musimy bowiem zadbać także o zmieszczenie do naszego samochodu wszystkich pasażerów, sprzętu, no i oczywiście bagaży. Niemożliwe? Nie dla posiadaczy boxu dachowego!

Box dachowy – czym jest i jak może Ci pomóc w organizacji udanego wyjazdu na urlop?

Box dachowy to niezwykle funkcjonalny wynalazek, który daje Ci dodatkową przestrzeń w samochodzie. To do Ciebie należy decyzja na co ją przeznaczyć. Możesz w nim bowiem umieścić zarówno sprzęt narciarski, akcesoria, jak i ubrania oraz inne przedmioty codziennego użytku, które nie mieszczą się w bagażniku Twojego auta. Dzięki posiadaniu boxu dachowego nie będziesz już musiał nigdy wybierać, co zabrać ze sobą na urlop, a z czego zrezygnować. Box dachowy z pewnością docenią więc zarówno Panowie, jak i Panie, których wyobraźni w końcu nie będzie ograniczała pojemność bagażnika. Dzięki boxowi dachowemu zabierzesz ze sobą wszystko to, co uważasz za przydatne. To do Ciebie należy wybór!

Podróżuj wygodnie i bez obaw o zniszczenie Twoich rzeczy

Jak wiele razy zdarzyło Ci się ulokować bagaże, które nie zmieściły się do bagażnika, na tylnich siedzeniach samochodu? Z pewnością doskonale zdajesz sobie więc sprawę, że takie rozwiązanie nie jest ani wygodne, ani bezpieczne dla Twoich rzeczy. W trakcie jazdy mogą one bowiem przeszkadzać innym pasażerom lub, co gorsze, ulec uszkodzeniu i zniszczeniu. Takich problemów nie będziesz miał, jeśli zdecydujesz się na box dachowy. Wszystkie umieszczone w nim przedmioty będą bezpieczne i nie będą utrudniały podróży ani Tobie, ani Twoim pasażerom. Z boxem dachowym nawet najdłuższa podróż będzie wygodna i bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bagażów.

Box dachowy – kupić czy może wypożyczyć?

To tylko niektóre zalety, jakie box dachowy gwarantuje swoim posiadaczom. Jednak, tak jak wszystkie nowoczesne rozwiązania, tak i box dachowy posiada swoje wady. Należy do nich przede wszystkim konieczność jego przechowywania poza sezonem urlopowym. Nie ukrywajmy bowiem, box dachowy to sprzęt dość sporych rozmiarów i nie każdy ma odpowiednio dużo wolnego miejsca, aby go w nim trzymać.

Kolejną wadą jest dość wysoka cena. Koszt zakupu boxu dachowego nie należy bowiem do najmniejszych i za dobry model trzeba zapłacić 1800 - 2600 zł, ale są też znacznie droższe. Nie każdy z nas dysponuje taką kwotą i ma możliwość jego zakupu. Czy z powodu wysokiej ceny i braku miejsca musisz więc rezygnować z tego praktycznego rozwiązania? Wcale nie!

Doskonałą alternatywą jest bowiem wypożyczenie boxu dachowego.

Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz miał problemu z jego przechowywaniem, a i sam koszt jego wynajmu będzie praktycznie nieodczuwalny dla Twojego portfela. Dla porównania: zakup boxu dachowego o długości ok. 2 m to wydatek około 2200 zł. Takie sam box dachowy na dwa tygodnie wypożyczysz już za kwotę 250 zł.

Opłaca się? Zdecydowanie tak!

Pamiętaj także, że jeśli planujesz korzystać z boxu dachowego raz do roku, to za cenę zakupu nowego możesz korzystać z usług wypożyczalni przez prawie 9 lat.

Wypożyczenie boxu dachowego to także doskonała opcja dla tych osób, które nie są do końca przekonane, czy takie rozwiązanie się u nich sprawdzi, nie chcą więc inwestować w nie dużych pieniędzy. Możliwość jego wypożyczenia pozwoli Ci bowiem korzystać z jego funkcjonalności bez ryzyka oraz nadmiernego obciążenia domowego budżetu.

Jeśli box dachowy zaciekawił Cię i chcesz wypróbować to praktyczne rozwiązanie, już dziś masz taką możliwość! Wypożyczalnia boksów dachowych Warszawa to sprawdzone miejsce, którego szczegółową ofertę wynajmu boxów dachowych znajdziesz TUTAJ.

Nasze boxy wypożyczamy na terenie Warszawy, Wołomina, Legionowa i okolic.